Řidiči zdravotnické dopravní služby, Benešov

Doprava, Zdravotnictví / Řidiči zdravotnické dopravní služby

Společnost Ambulance DZS a.s.

Místo pracoviště Máchova 400, Benešov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči zdravotnické dopravní služby (Máchova 400, Benešov)

Náplň práce:
Převoz a manipulace pacientů sanitním vozem, manipulace s transportní technikou.
Požadavky:
Podmínkou řidiče ZDS je věk 21 let. Osvědčení o absolvování kurzu Řidič zdravotnické dopravní služby, čistý výpis z karty řidiče, fyzická zdatnost, kontakt s nemocnými lidmi, spolehlivost, ochotu, příjemné vystupování, chuť učit se nové věci.
Zaměstnanecké výhody:
Telefon, parkování sanitního vozu v místě bydliště do 35 km od Benešova, odměny, příplatky, stravenkový paušál.
Nástup: dohodou
První kontakt: telefonicky (7:00 - 14:00), e-mailem

Informace o společnosti Ambulance DZS a.s.

Ambulance DZS a.s.
Máchova 400
Benešov
25601
IČO: 13583255
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidiči zdravotnické dopravní služby

Máchova 400 400
Benešov