Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Litomyšl

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost CIMBRIA HMD, s.r.o.

Místo pracoviště Svitavská 1224, Litomyšl
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Svitavská 1224, Litomyšl)

NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s VZV a Retraky
DALŠÍ POŽADAVKY: zkušenost se skladovými prostory, spolehlivou a odpovědnou pracovní kázeň, zkušenosti se SAP systémem
NABÍZÍME: 13. mzda, 30.000,- Kč náborový příspěvek, 3 dny SICK DAYS, nadstandartní příplatky za práci přesčas/víkendu, čisté prostředí, osobní ochranné pracovní prostředky dle vlastního výběru, zaměstnanecké bonusy: závodní stravování, příspěvek na penz. připojištění, 25 dní dovolené, vzdělávání zaměstnanců - rozšíření kvalifikace atd.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti CIMBRIA HMD, s.r.o.

CIMBRIA HMD, s.r.o.
Svitavská 1224
Litomyšl
57001
IČO: 15036723
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Svitavská 1224 1224
Litomyšl